Akbarkod
+90 (212) 637 25 30   |   eticaret@akbarkod.com
Anasayfa Yazılım Teknik Servis

Teknik Servis

Satış sonrası servis hizmeti veren firmaların yoğun iş temposuna uygun olarak hazırlanmış programda, kullanıcı yetki tanımları ile tamire gelen cihazların iş süreçlerini izleyebilme, gerektiğinde tamire onay verilmesi, garanti dahilindeki ürünlerin takibi, peryodik bakım sözleşmeleri, görüşme takiplerinin kayıt altına alındığı, faturalama, cari borç-alacak, stok takiplerinin yapıldığı entegre bir çözümdür.

Servise kabul edilen cihazların seri numarası ve garanti sürelerinin takibi yapılmaktadır.

Çok sık oluşan arızaları ve bu arızalarda yapılacak işlemleri ve fiyatlarını tanımlayarak hatalı veya eksik servis hizmetini engelleyebilir, istenirse standart fiyat uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Servise alınan cihazların kim tarafından teslim alındığı, onaylandığı, garantiye gönderildiği, teslim edildiği bilgileri tarih ve saat bazında izlenerek, servis hizmetindeki gecikmeler varsa izlenebilmektedir.

Servis işlemlerinin tüm aşamaları, "onay bekliyor, işlem görüyor, garantide, parça bekliyor, faturalandı, tamir bitti, teslim edildi, iptal edildi " olarak izlenebilir.

Telefon ile yapılan görüşmeler, iş takipleri "görüşme Takip Formu" ile kayıt altına alınarak, görüşmelerin takip edilmesi ve sonlandırılması sağlanır.

Bakım anlaşması olan müşterilerin cihazlarının, servis tarihlerinin ve serviste yapılacak işlemlerin tanımlandığı "Bakım Sözleşmeleri" ile iş planlamanızı çok kolay yapabileceksiniz.