Akbarkod
+90 (212) 637 25 30   |   eticaret@akbarkod.com
Anasayfa Haberler

HABERLER

TRENDYOL “ Pazar Yeri “ Organizasyonu

2 Temmuz 2019 tarihinde TRENDYOL “ Market Place –Pazar Yeri “ organizasyonuna YAKA KARTI  SPONSORU olarak katıldık.

Organizasyona , TRENDYOL platformundan ürün satan 250’den fazla tedarikçi katıldı , platformda çalışma koşulları, öneriler , soru ve sorunlar tartışıldı.

 

Akbarkod olarak bizim katkımız ise şu şekilde oldu.  

·         Epson Colorworks serisi yazıcıların , tam renkli ve  print-on-demand özelliğini öne çıkarmak için , Epson C7500G yazıcıda etkinlik giriş kartlarını bastık.

Yırtılmaz ön ve arka baskı yapılan inkjet baskıya özel malzeme sayesinde; dikkat çekici yaka kartları  oluşturduk.

Uygulama videomuz için lütfen TIKLAYINIZ

 

·         İkinci uygulamamız ise, dağıtılan suların üstündeki etiketleri özelleştirmek oldu.   Epson C3500 yazıcıda , güne özel etiket tasarımı yaptık ve ikram

ettiğimiz misafirlerin isimlerini de yazarak kişiye özel hale getirdik.

 

Uygulama videomuz için lütfen TIKLAYINIZ

TEDxAltinbasUniversity

5 Mayıs 2019 tarihinde TEDxAltinbasUniversity etkinliğine ANA SPONSOR olarak katıldık.

 

Böyle bir sponsorluğu kabul etmemizin başlıca nedeni, teklifi yapan üniversiteli genç arkadaşların heyecanına ortak olmak ve iş dünyası ile tanışmalarını sağlamaktı.

Etkinlikte iş alanımıza ait örnek uygulamaları göstermek için , Epson Colorworks serisi yazıcıların tam, renkli print-on-demand özelliğini öne çıkarmak istedik. Epson C7500G yazıcıda etkinlik giriş kartlarını tam renkli olarak bastık. Bu uygulama Türkiye’de ilk defa bu etkinlikte yapıldı. Yırtılmaz ön ve arka baskı yapılan inkjet baskıya özel malzeme sayesinde; göz alıcı ve  arkasına “ etkinlik programı “nın basılmasıyla , konuşmacıların takip edildiği fonksiyonel bir giriş kartı oluşturduk. Etkinlik sonrasında , katılımcıların kartları geri dönüşüm kutusuna atmak yerine, günün anısı olarak saklamak istediklerini belirtmeleri bizi çok mutlu etti.

Test baskımız için TIKLAYINIZ

 

İkinci uygulamamız ise bu yazıcılarla kişiye ve ürüne özel etiketler basıldığını göstermekti. Su şişesi üstünde uygulamak için , Epson C3500 yazıcıda , güne özel etiket tasarımı yaptık ve ikram ettiğimiz misafirlerin isimlerini de yazarak kişiye özel hale getirdik. Standımızda kuyruk oluşmasına neden olan bu uygulama oldukça ilgi gördü.

Örnek baskımız için TIKLAYINIZ

 

Üniversite yetkilileri, organizasyon komitesi, konuşmacılar ve katılımcıların firmamıza olan ilgisiyle geçen mutlu ve yoğun bir günün ardından, iyi ki bu organizasyona sponsor olduk, üniversiteli arkadaşlarımıza desteğe devam diyoruz.

Akbarkod İstanbul Uluslararası Tekstil ve Hazır Giyim Zirvesinde

İstanbul Uluslararası Tekstil ve Hazır Giyim Zirvesi . Detaylar için TIKLAYINIZ

3.Viptex Fashion

3.Viptex Fashion , 2-5 Mart 2019 , Concorde De Luxe Resort Antalya

Akbarkod Honeywell Ortadoğu Türkiye ve Afrika Yıllık İş Ortakları Toplantısında

" Honeywell Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Yıllık İş Ortakları Toplantısı " ndayız. Tayland Bangkok, 5- 7 Şubat 2019 . Son gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

EGE TMF

EGE TMF - 2.Ege Tekstil Hazırgiyim Makineleri , Tekstil Kimyasalları ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı 14-17 Şubat , 2019 bugün başladı. Egeli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Akbarkod Texstart 2017 Fuarında

2017'da Wow İstanbul Otel Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenen Texstart Fuarında Caner Şahin Bey ile Fuar Tv'nin yapmış oldukları röportaj için TIKLAYINIZ

Akbarkod İplik Fuarında

Akbarkod olarak katıldığımız İstanbul Uluslararası İplik Fuarında Akşam Pazarı TV ile şirket yetkilimiz Caner Şahin Beyin yapmış oldukları röportaj için TIKLAYINIZ

Akbarkod Première Vision İstanbul Fuarında

Première Vision İstanbul Fuarında şirketimizin yetkililerinden İsmail Ali Şahin Bey ile Akşam Pazarı TV'nin yapmış oldukları röportaj için TIKLAYINIZ

Tüm Barkodlar Bizimle Okunsun

Her geçen gün artan ve gelişen teknoloji ile üretim ve tüketim artışı da paralellik göstererek büyük ivme kazanmaktadır. Özellikle en çok üretimin artışa geçtiği tekstil sektöründe olmak zorunda olan etiketlerin okunması için de barkod okuyucuolarak özel yazılıma sahip bir şifrelemeyi okuyarak fiyat ve ürün bilgisi girilmesinde ve şirketler için etiket okutarak ürün sayımının daha da kolaylaşması için kullanılmaktadır. En çok barkod okuyucu ihtiyacının tekstil bazında gereksinim duyulduğu İstanbul Merter iken, aynı zamanda birçok çeşit barkod okuyucunun da bulunması, marketlerden alışveriş merkezlerine, küçük işletmelerden tüm ürün satıcılığı yapan işletmelere kadar her yerde zorunlu bir ihtiyaç yaratmıştır.  En çok da barkod okuyucu sağlayan şirketlerin başarılı olanının diğerlerinden farkı ise sistem kurulum sonrasında sağladığı teknik servise dayanmaktadır.

Akbarkod.com firması, sadece barkod okuyucu sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sistem kurulumu sonrası teknik servis desteğinde de rakipleri arasında sınır tanımadığı için, günümüzde en çok tercih edilen ve güvenilen firma olma özelliğini kazanmıştır. Üstelik sadece barkod okuyucu değil, aynı zaman sarf malzemeleri ve yazılım-donanım sağlanması olarak da toplamda 4 bölümde hizmet vermekte, alanında uzman on dört kişilik çalışan ekibiyle birlikte İstanbul ilk sırada olmak üzere Türkiye’nin birçok iline hizmet sağlamaktadır. Ayrıca teknik servis çalışanları ile de sağladığı hizmete destek olarak barkod ile ilgili karşılaşılacak bir sorunda, gerek telefon üzerinden müşteri hizmeti olarak, gerek firmaya gelip bilgi danışma konusunda ve gerekse sorun yaşanan işletmeye bizzat giderek tam destek sağlamaktadır. Ayrıca yazılım satışı konusunda da danışmanlık hizmeti yapmakta olan Akbarkod.com, kurulum, destek, el terminali ve müşteri memnuniyetine ayrı bir özen göstermekte, tüm hizmet ilkesini müşterilerinin memnuniyetini baz alacak şekilde kurgulamıştır.